Live Stream and Archived Matches

70 – Tayler Kibbee (Waverly Area WC) vs Kaliber Fry (Mustang MC)
70 – Dakota Aney (DC Elite) vs Ayden Bergman (DC Elite) 

75 – Cooper Hinz (Knights WC) vs Kendall Kurtz (DC Elite)
75 – Hayden Schwab (IAWC) vs Bejamin Walsh (Bonus Points)  

80 – Atlee Dewitt (Alburnett MP) vs Mason Shirk (PACK732)
80 – Mac Crosson (Sebolt WA) vs Alexander Pierce (Big Game WC) 

85 – Jayce Curry (SBL Warriors) vs Linden Phetxoumphone (Team Valley)
85 – Brayden Bohnsack (Knights WC) vs Shane Hanford (Sebolt WA)

90 – Malik DeBow (Linn Mar Lions) vs Jayden Rinken (IAWC)
90 – Rowdy Neighbor (Alburnett MP) vs Aiden Smith (Sebolt WA) 

95 – Emmitt Newton (DC Elite) vs Truman Folkers (Moen WA)
95 – Ryker Graff (SE Polk) vs Steele Diercks (Bettendorf) 

100 – Reanah Utterback (Sebolt WA) vs TJ Koester (Bettendorf)
100 – Wes Oberbroeckling (Sebolt WA) vs Cody Trevino (Bettendorf) 

105 – Isaac Wilson (Team Train) vs Corbin Reisz (The Best Wrestler)
105 – Jake Knight (Bettendorf) vs Jabari Hinson (CIWC Team Intensity) 

110 – Saquoreal Davis Jr. (DC Elite) vs Abraham Bushong (Moen WA)
110 – Brent Dennhardt (Sebolt WA) vs Maximus Riggins (Moen WA) 

115 – Kole Johnson (Outlaw Wrestling) vs Koy Davidson (Sebolt WA)
115 – Mason Hedrick (High Altitude WC) vs Mason Bahls (DC Elite) 

120 – Bo Koedam (SBL Warriors) vs Tyce Clarken (Humboldt Wildcats)
120 – Duncan Harn (Pleasant Valley) vs Jase Jaspers (Mount Vernon WC) 

125 – Lucas Kral (GHV MC) vs Kyler Knaack (IAWC)
125 – Austin Scranton (DC Elite) vs Kolt Knaack (IAWC) 

130 – Jake Pontier (Indianola) vs Nile Sinn (Wrath)
130 – Jacob Helegson (High Altitude WC) vs Tycho Carmichael (Agoge WC) 

135 – Brent Yonkovic (Big Game WC) vs Andrew Price (High Altitude WC)
135 – Justin Avila (Lisbon Lions) vs Louden Huisenga (Waco) 

140 – Justin Bass (Assumption) vs Mason Liska (Team Valley)
140 – Owen Milder (PACK732) vs Ben Haughey (Big Game WC) 

145 – Drew Burds (Western Dubuque) vs Logan Bruxvoort (Ubasa)
145 – Macgyver Hagarty (Waverly Area WC) vs AJ Pontier (Indianola) 

152 – Drew Lansing (Wapsie Wrestling) vs Dreshaun Ross (Sebolt WA)
152 – Logan Fairchild (Moen WA) vs Jayden Dickerson (Shenandoah) 

160 – Holden Hansen (SE Polk) vs Parker Moritz (GHV MC)
160 – Zander Wedemeier (Waverly Area WC) vs Dominick Polsley (Clarinda Elite) 

171 – James Gellerman (HMS Mathawks) vs Chase Ackerman (Wapsie Wrestling)
171 – Jacob Bishop (Hinton Mathawks) vs Forest Lightle (North Scott) 

189 – Wyatt Hanna (Lake Mills) vs Ethan Wood (Mount Vernon WC)
189 – Marcus Bear (CIWC Team Intensity) vs Henry Christensen (Ballard)  

215 – Bryson Harris (Clarinda Elite) vs Chris Wrage (Sabertooth WC)
215 – Caden Wetherell (Waverly Area WC) vs Nelson Steece (Spencer)

260 – Kolton Borcherding-Johnson (Viking WC) vs Cooper Martinson (SE Polk)
260 – Nicholas Darling (Johnston WC) vs Corbin Blair (Boone)